LABORATORIA

Projektowanie i wyposażanie laboratoriów

W laboratorium spędzamy często więcej niż osiem godzin dziennie. To miejsce pracy powinno być bezpieczne, ergonomiczne i estetyczne. Kolejność nie jest przypadkowa. Zapraszamy.

Wchodząc do laboratorium widzimy stanowiska pracy, wyposażone w media, aparaturę i przyrządy laboratoryjne. Warto się zastanowić czego oczekujemy od naszego przyszłego miejsca pracy w laboratorium. Jest to o tyle ważne, że pewne decyzje trzeba podjąć jeszcze w fazie przedprojektowej inwestycji. Nieważne czy to jest tylko remont, czy inwestycja od zera.

Co będziemy robić, jakimi metodami, na jakiej aparaturze, wymusza odpowiednie przygotowanie instalacji wentylacyjnej, elektrycznej, wodnej, kanalizacyjnej, w wielu przypadkach osobnej instalacji wody o określonych parametrach czystości, gazów technicznych, próżni, pary. Omawiając potrzeby i wymagania użytkownika jesteśmy gotowi do przygotowania dla Państwa technologii z wytycznymi instalacyjnymi dla projektantów poszczególnych branż projektu budowlanego. Projekt Państwa laboratorium (rysunki, opis) ułatwi wybór dostawcy systemów mebli laboratoryjnych o najlepszych dla Państwa rozwiązaniach konstrukcyjnych, funkcjonalnych i estetycznych.

Przez ponad 20 lat zbieraliśmy doświadczenia, proponowaliśmy rozwiązania, rozwiązywaliśmy Państwa problemy związane z powstawaniem laboratoriów. Przede wszystkim stawiamy na:

  • bezpieczeństwo,
  • ergonomię,
  • estetykę.


W ciągu roku spędzamy w laboratorium około 240 dni roboczych. Powinniśmy się czuć bezpiecznie, wygodnie pracować i nie męczyć się samym przebywaniem w naszym laboratorium. Nie jest to proste zadanie, ale mamy satysfakcję, gdy nasi Klienci polecają nas naszym przyszłym Klientom.
Zapraszamy.

szkolenia

Program szkolenia

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Jesteśmy do dyspozycji

Kontakt

Inari Piotr Ciechociński

ul. Kwiatowa 22 A,
05-092 Izabelin-Dziekanówek

52o21’10.06’’N
20o49’19.20’’E

Dane kontaktowe


biuro@inari.net.pl

+48 22 7517001 - biuro
+48 22 7517002 - magazyn

+48 519 183 134

Napisz do nas

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie Polityka prywatności Akceptuje