Inari Piotr Ciechociński

Inari Piotr Ciechociński

Zadzwoń: +48 519 183 134 e-mail  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Szkolenia: Psychologia i techniki sprzedaży

  • Bezpośrednia rozmowa, spotkanie z klientem
  • Rozmowa telefoniczna 

Proponujemy zwiększenie produktywności i skuteczności Państwa pracowników.

Każdy pracownik ma określony czas danego dnia, określony zasób sił do realizacji zadań, pokonywania trudności w danym dniu. Nasze szkolenie ma za zadanie lepsze wykorzystanie sił i możliwości pracownika.

Szkolenie to głównie bezpośrednia praca przez telefon, prowadzenie spotkań handlowych z klientem – stawiamy na zajęcia praktyczne „na żywym organizmie”.

Teoria – podstawowa wiedza w zakresie „działania” człowieka, mechanizmy samokontroli i dalszego rozwoju przekazywana jest indywidualnie lub w grupach kilku osobowych.

Spotkania z klientem - indywidualnie z pracownikiem „w jaskini lwa”.

Duży nacisk kładziemy na praktykę, każde spotkanie jest inne. Nawet najlepsza teoria, najlepsze materiały szkoleniowe nie zastąpią bezpośredniej rozmowy z prawdziwym klientem.

Dla nas największą satysfakcją, dla Państwa zaś rekomendacją, jest polecanie przez naszych klientów Inari innym firmom, czy też zamawianie ponownie naszych usług przy zatrudnianiu kolejnych pracowników.

Jesteś tutaj: Strona główna Szkolenia

Tel: (+48) 519183134
Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Ta strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.Czytaj wiecej o plikach cookie i naszej polityce prywatności. Zamknij