Inari Piotr Ciechociński

Inari Piotr Ciechociński

Zadzwoń: +48 519 183 134 e-mail  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Modele mostów w programie Sonda2

Odcinek: Tunele i mosty.

więcej...Modele mostów w programie Sonda2

Nowa siedziba Inari

Nastawnie kolejowe to budynki bardzo funkcjonalne i minimalne w formie, oraz, na ogół, zajmujące minimum miejsca. Jeżeli do tego są ujmująco ładne i stwarzające klimat infrastruktury kolejowej to dlaczego nie można wybrać takie rozwiązanie na siedzibę firmy.

więcej...Nowa siedziba Inari

Instalacja semafora

Semafor został rozebrany na części i przecięty na pół. Wszystkie elementy zostały wypiaskowane, pomalowane i zabezpieczone farbą podkładową na bazie cynku, a następnie pomalowane zostały na kolor dopasowany do jego oryginalnego. Podstawa po piaskowaniu była pokryta powłoką cynku metodą ogniową, następnie pomalowana.

Więcej szczegółów na FB

Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju

Rośliny i zwierzęta, czyli kto mógłby zamieszkać w przydomowym ogrodzie? Istota szlaków migracji i dogodnych siedlisk. Terenowe warsztaty ekologiczne dla dzieci klas I-III szkół podstawowych.Warsztaty terenowe pt. „Rośliny i zwierzęta, czyli kto mógłby zamieszkać w przydomowym ogrodzie? Istota szlaków migracji i dogodnych siedlisk."

Piękno świata roślin i zwierząt jest wokół nas. Poznając rośliny, które rosną u nas w ogródku, za naszym płotem, poznając gości, którzy do nas zaglądają, przypełzają, czy przylatują dowiadujemy się o bogactwie życia, które toczy się wokół nas. Na tablicach ogłoszeniowych w szkołach w Gminie Czosnów, w Urzędzie Gminy, w Gazecie Czosnowskiej można było znaleźć zaproszenie.

Na naszych warsztatach ekologicznych możemy poznać, obejrzeć, dowiedzieć się bardzo ciekawych rzeczy i nauczyć się współżyć z otaczającą nas przyrodą i czerpać z tego radość.

Specjalnie na potrzeby naszego projektu została stworzona  strona interaktywna dla naszych uczestników.  Pozwala na rozwiązywanie zadań tematycznych, zadawanie pytań prowadzącym warsztaty. Jest to "przedłużenie" warsztatów ekologicznych tak, żeby zainteresowani uczestnicy mogli dalej rozwijać swoje zainteresowania, podzielić się spostrzeżeniami, uzupełnić wiedzę.

Na stronie ekolaby.net mamy więcej szczegółów na temat prowadzących, tematyki zajęć, przebiegu zajęć i dużo, dużo zdjęć. Na naszej stronie są zdjęcia tylko "uzupełniające", nie pokazane na stronie ekolaby.net; na pewno uczestnicy, czy rodzice chcieli by zobaczyć nieco więcej zdjęć z warsztatów ekologicznych.

Zapraszamy do naszej uzupełniającej galerii:

 zobacz wszystkie zdjęcia z galerii

oraz na strony:

 Zajęcia dla dzieci z gminy czosnow ruszyly

 Na czarnym szlaku z Janowka do Palmir

 Zajęcia w gminie Czosnów zwierzęta

 Rośliny i zwierzęta

 Drugie zajęcia w Czosnowie

Projekt realizowany jest przy wsparciu Urzędu Marszałkowskiego, Gminy Czosnów w ramach finansowania Małych Projektów.

 

MUZEUM KOLEJNICTWA

Stacja MuzeumWystawa czasowa w Muzeum Kolejnictwa w Warszawie, ul. Towarowa 3.

Dodatkowe informacje:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Podczas targów, w których firma Inari Piotr Ciechociński bierze udział, wybrane modele z wystawy Stacji Muzeum będzie można obejrzeć na targach.

Wystawione są modele mostów prezentowane w dziale MODELE/Modele mostów. Nowe modele - zapraszamy.

Wystawa modeli mostów kolejowych.

Kilkanaście modeli mostów reprezentuje różne epoki rozwoju kolejnictwa, jak i różny stopień odwzorowania oryginałów. Mosty nad małymi rzeczkami są często niezauważane, a ich urok stwarza pewien klimat szlaków kolejowych. Zaprezentowane modele mostów nad rzeczkami Przepaść i Opatówka pokazują, że małe też są piękne. Dla przybliżenia stopnia złożoności konstrukcji pokazano te same mosty od spodu odsłaniając bardzo różne rozwiązania konstrukcyjne: spawane blachownice, czy też przenikające się kratownice niewidoczne bez zajrzenia pod spód mostu.

więcej...MUZEUM KOLEJNICTWA

Jesteś tutaj: Strona główna Modele Wydarzenia

Tel: (+48) 519183134
Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Ta strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.Czytaj wiecej o plikach cookie i naszej polityce prywatności. Zamknij