Inari Piotr Ciechociński

Inari Piotr Ciechociński

Zadzwoń: +48 519 183 134 e-mail  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Projektowanie

i wykonawstwo modeli mostów
03 Paź 2011

Projektowanie i wykonawstwo modeli mostów

Piękna, urzekająca formą, kratownica mostu – zwieńczenie myśli inżynierskiej; do dziś budzące podziw konstrukcje, które zachowały się jedynie w postaci szczątkowej dokumentacji i zdjęć. Takie i inne, prostsze i złożone, stare i współczesne konstrukcje.

Zapraszamy.

07 Lut 2012

DTK w Warszawie - wystawa modeli mostów kolejowych i warsztaty modelarskie

W ramach Dni Techniki Kolejowej zorganizowaliśmy dla PKP PLK wystawę modeli mostów kolejowych i warsztaty modelarskie. W przygotowanym wagonie bagażowym PKP Inter City można było zobaczyć moduł z fragmentem szlaku kolejowego w skali 1:160 , modele mostów w różnych skalach i spróbować swoich sił przy montażu modeli płotków przeciwśnieżnych i modeli altanek ogrodowych.

Nasi Partnerzy:

Omak   MBR   

Jesteś tutaj: Strona główna Modele

Tel: (+48) 519183134
Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Ta strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.Czytaj wiecej o plikach cookie i naszej polityce prywatności. Zamknij