Inari Piotr Ciechociński

Inari Piotr Ciechociński

Zadzwoń: +48 519 183 134 e-mail  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Projektowanie laboratoriów, doradztwo

W laboratorium spędzamy często więcej niż osiem godzin dziennie. To miejsce pracy powinno być bezpieczne, ergonomiczne i estetyczne. Kolejność nie jest przypadkowa. Zapraszamy.

Wchodząc do laboratorium widzimy stanowiska pracy, wyposażone w media, aparaturę i przyrządy laboratoryjne. Warto się zastanowić czego oczekujemy od naszego przyszłego miejsca pracy w laboratorium. Jest to o tyle ważne, że pewne decyzje trzeba podjąć jeszcze w fazie przedprojektowej inwestycji. Nie jest istotne, czy to jest tylko remont, modernizacja, czy inwestycja od zera.

Co będziemy robić, jakimi metodami, na jakiej aparaturze, wymusza odpowiednie przygotowanie instalacji wentylacyjnej, elektrycznej, wodnej, kanalizacyjnej, w wielu przypadkach osobnej instalacji wody o określonych parametrach czystości, gazów technicznych, próżni, pary. Omawiając potrzeby i wymagania użytkownika jesteśmy gotowi do przygotowania dla Państwa technologii z wytycznymi instalacyjnymi dla projektantów poszczególnych branż projektu budowlanego. Projekt Państwa laboratorium (rysunki, opis) ułatwi wybór dostawcy systemów mebli laboratoryjnych o najlepszych dla Państwa rozwiązaniach konstrukcyjnych, funkcjonalnych i estetycznych.

Przez ponad 20 lat zbieraliśmy doświadczenia, proponowaliśmy korzystniejsze dla Państwa rozwiązania problemów związanych z powstawaniem laboratoriów. Przede wszystkim stawiamy na:

  • bezpieczeństwo,
  • ergonomię,
  • estetykę.

W ciągu roku spędzamy w laboratorium około 240 dni roboczych. Powinniśmy się czuć bezpiecznie, wygodnie pracować i nie męczyć się samym przebywaniem w naszym laboratorium. Nie jest to proste zadanie, ale mamy satysfakcję, gdy nasi Klienci polecają nas naszym przyszłym Klientom.

Zapraszamy.

Jesteś tutaj: Strona główna Laboratoria Projektowanie laboratoriów

Tel: (+48) 519183134
Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Ta strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.Czytaj wiecej o plikach cookie i naszej polityce prywatności. Zamknij