Inari Piotr Ciechociński

Inari Piotr Ciechociński

Zadzwoń: +48 519 183 134 e-mail  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Moją pasją jest modelarstwo kolejowe. 

Dostępne na rynku modele mostów kolejowych nie spełniały moich oczekiwań związanych z odwzorowaniem oryginałów. Również dostępny asortyment wykluczał zastosowanie pięknych, czasami też unikatowych, konstrukcji blachownicowych i kratownicowych mostów. Kilka lat nauki projektowania, wydeptywania ścieżek do istniejących archiwów, rozmowy z konstruktorami mostów, budowniczymi, konserwatorami i rzeczoznawcami pomogły mi w realizacji kolejnych projektów modeli od prostych po bardziej złożone, piękne konstrukcje, możliwe do odtworzenia jedynie na podstawie archiwalnych zdjęć.

Znikające na naszych oczach, czy będące już tylko historią - w postaci szczątkowej dokumentacji, są inspiracją do uratowania ich piękna utrwalonego w modelu w skali.

Oferta:

Oferta obejmuje różne mosty w różnych skalach i z różną dokładnością odwzorowania. Dla ułatwienia poruszania się, każda skala jest opisana jako osobna grupa, każdy model posiada swoje, oprócz nazwy, indywidualne oznaczenie.

Wykonujemy również modele mostów, dioramy na indywidualne zamówienie.

Przy okazji prac projektowych i modelarskich powstają i inne konstrukcje. Są to własne projekty i wykonania – np. „Złota Szyna”, „Kolumna Czosnowska”.

Realizując projekty nierzadko dysponujemy nadmiarem materiałów. Są to na ogół nietypowe i zarazem poszukiwane przez modelarzy.

 

Szkolenia

Szkolenia: Psychologia i techniki sprzedaży

Szkolenia:  Psychologia i techniki sprzedaży
  • Bezpośrednia rozmowa, spotkanie z klientem
  • Rozmowa telefoniczna 

Proponujemy zwiększenie produktywności i skutec...

więcej...

Laboratoria

Projektowanie laboratoriów, doradztwo

Projektowanie laboratoriów, doradztwo

W laboratorium spędzamy często więcej niż osiem godzin dziennie. To miejsce pracy powinno być bezpieczne, ergo...

więcej...

Jesteś tutaj: Strona główna Oferta Projektowanie i wykonawstwo modeli mostów

Tel: (+48) 519183134
Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Ta strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.Czytaj wiecej o plikach cookie i naszej polityce prywatności. Zamknij