Inari Piotr Ciechociński

Inari Piotr Ciechociński

Zadzwoń: +48 519 183 134 e-mail  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

W laboratorium spędzamy często więcej niż osiem godzin dziennie. To miejsce pracy powinno być bezpieczne, ergonomiczne i estetyczne. Kolejność nie jest przypadkowa. Zapraszamy.

Wchodząc do laboratorium widzimy stanowiska pracy, wyposażone w media, aparaturę i przyrządy laboratoryjne. Warto się zastanowić czego oczekujemy od naszego przyszłego miejsca pracy w laboratorium. Jest to o tyle ważne, że pewne decyzje trzeba podjąć jeszcze w fazie przedprojektowej inwestycji. Nieważne czy to jest tylko remont, czy inwestycja od zera.

Co będziemy robić, jakimi metodami, na jakiej aparaturze, wymusza odpowiednie przygotowanie instalacji wentylacyjnej, elektrycznej, wodnej, kanalizacyjnej, w wielu przypadkach osobnej instalacji wody o określonych parametrach czystości, gazów technicznych, próżni, pary. Omawiając potrzeby i wymagania użytkownika jesteśmy gotowi do przygotowania dla Państwa technologii z wytycznymi instalacyjnymi dla projektantów poszczególnych branż projektu budowlanego. Projekt Państwa laboratorium (rysunki, opis) ułatwi wybór dostawcy systemów mebli laboratoryjnych o najlepszych dla Państwa rozwiązaniach konstrukcyjnych, funkcjonalnych i estetycznych.

Przez ponad 20 lat zbieraliśmy doświadczenia, proponowaliśmy rozwiązania, rozwiązywaliśmy Państwa problemy związane z powstawaniem laboratoriów. Przede wszystkim stawiamy na:

  • bezpieczeństwo,
  • ergonomię,
  • estetykę.

W ciągu roku spędzamy w laboratorium około 240 dni roboczych. Powinniśmy się czuć bezpiecznie, wygodnie pracować i nie męczyć się samym przebywaniem w naszym laboratorium. Nie jest to proste zadanie, ale mamy satysfakcję, gdy nasi Klienci polecają nas naszym przyszłym Klientom.

Zapraszamy.

Szkolenia

Szkolenia: Psychologia i techniki sprzedaży

Szkolenia:  Psychologia i techniki sprzedaży
  • Bezpośrednia rozmowa, spotkanie z klientem
  • Rozmowa telefoniczna 

Proponujemy zwiększenie produktywności i skutec...

więcej...

Laboratoria

Projektowanie laboratoriów, doradztwo

Projektowanie laboratoriów, doradztwo

W laboratorium spędzamy często więcej niż osiem godzin dziennie. To miejsce pracy powinno być bezpieczne, ergo...

więcej...

Jesteś tutaj: Strona główna Oferta Projektowanie laboratoriów, doradztwo

Tel: (+48) 519183134
Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Ta strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.Czytaj wiecej o plikach cookie i naszej polityce prywatności. Zamknij