Inari Piotr Ciechociński

Inari Piotr Ciechociński

Zadzwoń: +48 519 183 134 e-mail  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

IV Trybunały Modelarskie w Piotrkowie Trybunalskim

To już czwarty raz mieliśmy przyjemność brać udział w Trybunałach Modelarskich w Piotrkowie Trybunalskim. Tym razem byliśmy bardziej zaangażowani w organizację spotkań i zarazem targów modelarskich.

Nie sposób przekazać emocji zwiedzających, modelarzy; trudno uczestniczyć we wszystkich ciekawych rozmowach o modelarstwie jako pasji, o technikach tworzenia makiet, dioram, materiałach, narzędziach no i przede wszystkim radości i satysfakcji ze wspólnego działania. Konkursy, atrakcje w plenerze.

Poniżej znajdą Państwo nieznaczną część materiałów, jakie przekazaliśmy do ESMMK; to tylko w niewielkiej części może przybliżyć IV Trybunały Modelarskie osobom, które nie mogły być z nami, a dla tych co byli - przyczynek do wspomnień.

Gdyby Państwo zapragnęli obejrzeć pozostałą część materiałów z IV Trybunałów Modelarskich prosimy o zwrócenie się bezpośrednio: http://trybunaly.eu/imprezy/trybunaly-2017/

Szkolenia

Szkolenia: Psychologia i techniki sprzedaży

Szkolenia:  Psychologia i techniki sprzedaży
  • Bezpośrednia rozmowa, spotkanie z klientem
  • Rozmowa telefoniczna 

Proponujemy zwiększenie produktywności i skutec...

więcej...

Laboratoria

Projektowanie laboratoriów, doradztwo

Projektowanie laboratoriów, doradztwo

W laboratorium spędzamy często więcej niż osiem godzin dziennie. To miejsce pracy powinno być bezpieczne, ergo...

więcej...

Jesteś tutaj: Strona główna Projekty modeli Modele mostów IV Trybunały Modelarskie w Piotrkowie Trybunalskim

Tel: (+48) 519183134
Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Ta strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.Czytaj wiecej o plikach cookie i naszej polityce prywatności. Zamknij