Inari Piotr Ciechociński

Inari Piotr Ciechociński

Call: +48 519 183 134 e-mail  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Jak być skutecznym sprzedawcą?

Jak być skutecznym sprzedawcą - Goniec LokalnyNieważne czy handlujesz śliwkami, czy sprzedajesz ubezpieczenia na życie. Jeśli znasz podstawowe reguły zawierania transakcji i podejmowania decyzji, będziesz mistrzem w swojej dziedzinie.

- Nie ma racjonalnych decyzji – wszystkie decyzje sa emocjonalne! To twierdzenie może wydawać się kontrowersyjne, nie zmienia to jednak faktu, że jest prawdziwe. Wszystkie nasze decyzje sa podejmowane w oparciu o jakieś tam emocje. Czasem są one świadome, a czasem zupełnie nie – mówi, Piotr Ciechociński, z firmy Inari, zajmującej się doradztwem i szkoleniami w zakresie technik i psychologii sprzedaży.

 Przeczytaj cały artykuł

Meble w laboratorium

Meble w laboratorium

Jak wybierać meble?

Każde laboratorium poza aparaturą i materiałami przeznaczonymi do przeprowadzania właściwych dla jego specyfiki badań wymaga zaopatrzenia w wystarczającą powierzchnię blatów roboczych wyposażonych w odpowiednią liczbę niezbędnych typów szafek i szuflad, pozwalających na rozmieszczenie aparatury, oprzyrządowania i materiałów oraz dopasowanych do potrzeb laboratorium doprowadzeń mediów, czyli czynników energetycznych, i wentylacji.

more...

Jakość kosztuje...

Jakość kosztuje,... lecz procentuje.

Z mgr. inż. Piotrem Ciechocińskim rozmawia Agnieszka Stec-Gadomska.

Agnieszka Stec-Gadomska: Na początku może trochę pofantazjujmy... Proszę sobie wyobrazić, że będzie Pan szefem nowego laboratorium. Jak ono powinno wyglądać?

Piotr Ciechociński: To jest nasz konik, tworzenie wirtualnych laboratoriów, a następnie ich organizowanie i wyposażanie.

more...

Kompleksowe...

Kompleksowe rozwiązanie organizacji pracy w laboratorium mikrobiologicznym... rozwiązanie organizacji pracy w laboratorium mikrobiologicznym.

Nie ma typowych laboratoriów. Efektywność i bezpieczeństwo przyszłej pracy wymaga, aby do każdego laboratorium podchodzić indywidualnie uwzględniając przy tym wszystkie potrzeby.

more...

Spotkania modelarskie

Spotkania modelarskie w gminie Czosnów

  ...przy makiecie kolejowej

W Gminnej Bibliotece Publicznej w Czosnowie odbyły się warsztaty modelarskie prowadzone przez modelarzy z www.norma.fremo.pl. Uczestnicy mogli skorzystać z „wymiany” wiedzy i doświadczeń modelarzy kolejowych wielkości N, można było obejrzeć modele mostów,

more...

Rekordowa kolejka w Małocicach

Rekordowa kolejka w Małocicach. Z Piotrem Ciechocińskim, modelarzem amatorem z Izabelina-Dziekanówka rozmawia Katarzyna Czekała – Patoleta.W ubiegły weekend 19 i 20 stycznia w Zespole Szkół w Małocicach odbyła się prezentacja najdłuższej w Polsce kolejowej makiety modułowej wykonanej w skali 1:160. Makieta o długości 36 metrów w rzeczywistości miałby prawie 6 km szlaku kolejowego. Podziwiać cudo stworzone przez grupę zapaleńców przyjechały tłumy z całej okolicy.

more...

Najdłuższą kolejką do Małocic

Rekordowa kolejka w Małocicach. CZOSNÓW. Pasjonaci pokazali efekty pracyCi, którzy dotarli do ZSP w Małocicach, mieli okazję zobaczyć pokaz makiety kolejowej wielkości N, czyli w skali 1:160, o długości 360 metrów.

more...

You are here: HOME Press

Tel: (+48) 519183134
Email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Ta strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.Czytaj wiecej o plikach cookie i naszej polityce prywatności. Zamknij