Inari Piotr Ciechociński

Inari Piotr Ciechociński

Call: +48 519 183 134 e-mail  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

IV Trybunały Modelarskie w Piotrkowie Trybunalskim

To już czwarty raz mieliśmy przyjemność brać udział w Trybunałach Modelarskich w Piotrkowie Trybunalskim. Tym razem byliśmy bardziej zaangażowani w organizację spotkań i zarazem targów modelarskich.

Nie sposób przekazać emocji zwiedzających, modelarzy; trudno uczestniczyć we wszystkich ciekawych rozmowach o modelarstwie jako pasji, o technikach tworzenia makiet, dioram, materiałach, narzędziach no i przede wszystkim radości i satysfakcji ze wspólnego działania. Konkursy, atrakcje w plenerze.

Poniżej znajdą Państwo nieznaczną część materiałów, jakie przekazaliśmy do ESMMK; to tylko w niewielkiej części może przybliżyć IV Trybunały Modelarskie osobom, które nie mogły być z nami, a dla tych co byli - przyczynek do wspomnień.

Gdyby Państwo zapragnęli obejrzeć pozostałą część materiałów z IV Trybunałów Modelarskich prosimy o zwrócenie się bezpośrednio: http://trybunaly.eu/imprezy/trybunaly-2017/

Training Courses

Psychology and sales techniques

Psychology and sales techniques
  • Conversation in a face-to-face meeting with a customer
  • Conversation on the telephone

We offer the increase of yo...

more...

Laboratoria

Laboratory design and consulting

Laboratory design and consulting

Working in a laboratory often means spending there more than eight hours a day. Therefore, it should be a safe...

more...

You are here: HOME Models Design Bridge Models IV Trybunały Modelarskie w Piotrkowie Trybunalskim

Tel: (+48) 519183134
Email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Ta strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.Czytaj wiecej o plikach cookie i naszej polityce prywatności. Zamknij